Ucz się od najlepszych

piątek 14 lipca 2017

Nowy cykl kursów Uniwersytetu Otwartego UW to możliwość wszechstronnego rozwoju i zdobywania interdyscyplinarnej wiedzy przez kontakt z uznanymi ekspertami w danej dziedzinie. Każdy kurs pomyślany jest jako 10 spotkań z przedstawicielami świata nauki, polityki, kultury czy biznesu. Szerokie grono prowadzących zapewni różnorodność perspektyw i pozwoli Państwu na dogłębne poznanie i zrozumienie omawianych tematów.

W ramach cyklu proponujemy w nadchodzącym trymestrze następujące kursy:

W czasie kursów będą mieli Państwo możliwość wysłuchać wykładów ekspertów takich jak: prof. dr hab. Włodzimierz Borodziej, prof. dr hab. Tadeusz Jan Cegielski, prof. dr hab. Krzysztof Diks, prof. dr hab. Piotr Girdwoyń, prof. Grzegorz Gołębiowski, dr hab. prof. UW Michał Robert Janocha, prof. dr hab. Roman Kuźniar, prof. Ewa Łętowska, prof. dr hab. Jan Madey, prof. Zbigniew Mikołejko, prof. dr hab. Alojzy Nowak, prof. dr hab. Andrzej Rzepliński, prof. dr hab. Tadeusz Tomaszewski, prof. dr hab. Wojciech Jerzy Tygielski, prof. dr hab. Mirosław Wyrzykowski, dr hab. prof. UW Andrzej Wysmołek, prof. dr hab. Mariusz Ziółkowski, prof. dr hab. Marek Zubik, dr Adam Bodnar, dr Robert Artur Gawkowski, dr Hieronim Czesław Grala, dr hab. Małgorzata Jacyno, dr h.c. Jan Malicki, dr Aleksandra Piotrowska, dr hab. Ryszard Piotrowski, dr Ryszard Schnepf, mgr Jacek Cichocki, mecenas Ryszard Kalisz, sędzia Barbara Piwnik, .