Polityka obsługi "cookies" na stronach UW
Projekt realizowany przez Uniwersytet Warszawski
Strona głównaOfertaWykładowcy UOUW

dr Marcin Capiga

Uniwersytet Otwarty
Data aktualizacji informacji: 26 stycznia 2016 10:24

dr Marcin Capiga - od ponad 10 lat w swojej pracy zajmuje się łączeniem podejścia biznesowego, naukowego i indywidualnego. Jest doktorem nauk humanistycznych, certyfikowanym Coachem EMCC (European Mentoring & Coaching Council), Konsultantem Belbin Team Roles® oraz certyfikowanym trenerem biznesu. Autor bloga rozwojowego www.marcincapiga.pl oraz dyrektor zarządzający w firmie szkoleniowo-doradczej TRAINING TREE.
Podczas swojej drogi jako trener i coach przeprowadził ponad 10 tysięcy godzin warsztatów, konsultacji oraz coachingów indywidualnych i zespołowych. Specjalizuje się w biznes i life coachingu oraz szkoleniach z zakresu umiejętności interpersonalnych, skuteczności osobistej, Train The Trainer, sprzedaży oraz zarządzania zespołem i umiejętności menedżerskich. W swojej karierze pracował ze zróżnicowanymi grupami klientów – od menedżerów i kadry zarządzającej wielkich korporacji, przez sprzedawców, urzędników, inżynierów i lekarzy, po służby mundurowe np. negocjatorów antyterrorystycznych.
Koordynował i realizował projekty szkoleniowe i coachingowe m.in. dla takich firm i organizacji jak: Amica, Bank PKO BP, Benefit Systems, CBA, Citi Bank Handlowy, DONG Energy, EDF, General Electric, Mercedes-Benz, Microsoft, Ministerstwo Obrony Narodowej, Forum Odpowiedzialnego Biznesu, Paribas, PricewaterhouseCoopers, Siemens, Warbud, Warta i wiele innych.
Autor książki „Motywacja przez wielkie M” wydanej przez Wydawnictwo REA-SJ.
Hobbistycznie podróżnik. Pasjonat odkrywania egzotycznych zakątków świata. Na co dzień ładuje baterie podczas porannej kawy i wieczornego biegania. Prywatnie mąż i ojciec.

Ikona dr Marcin Capiga w trymestrze 3/2015/2016 prowadzi następujące kursy