UWAGA! W związku z zamknięciem Biura dla Słuchaczy i Wykładowców oraz realizacją kursów tylko w formie zdalnej do 31 sierpnia br., prosimy o kontakt WYŁĄCZNIE mailowy oraz telefoniczny (w godz. 9:00-17:00):

biuro@uo.uw.edu.pl

+48 22 55 24 040 (Sekcja Słuchaczy)

+48 22 55 20 724 (Sekcja Słuchaczy)

+48 22 55 21 320 (Sekcja Wykładowców)

+48 22 55 24 076 (Sekcja Wykładowców)

+48 22 55 20 679 (Sekcja promocji i szkoleń)

+ 48 22 55 21 528 (Sekcja promocji i szkoleń) 

+ 48 22 55 21 572 (Sekcja finansowa)

KONTAKT

UNIWERSYTET WARSZAWSKI
UNIWERSYTET OTWARTY

Mały Dziedziniec Kampusu Centralnego

Budynek Zarządu Samorządu Studentów UW 

pokój nr 13, parter

Krakowskie Przedmieście 24

00-927 Warszawa

e-mail: biuro@uo.uw.edu.pl

tel. 22 55 24 040, 22 55 20 724

faks 22 55 21 529

PNclock9.00 - 17.00
WTclock8.00 - 18.00
ŚRclock9.00 - 17.00
CZclock9.00 - 17.00
PTclock9.00 - 17.00
SOclockNIECZYNNE
NDclockNIECZYNNE

Amanda Furmanowicz-Leszczyńska

biuro@uo.uw.edu.pl, (Koordynator Sekcji ds. Słuchaczy)

Patrycja Gozdowska, biuro@uo.uw.edu.pl

Dorota Piątkowska, biuro@uo.uw.edu.pl

Anna Mrozińska

tel. 22 55 24 040, 22 55 20 724

Katarzyna Iwanik, katarzyna.iwanik@uo.uw.edu.pl, 22 55 21 320 (Koordynator Sekcji ds. Wykładowców)

Magdalena Wyrwich, magdalena.wyrwich@uo.uw.edu.pl, 22 55 24 076

Marta Buraczyńska

Dorota Pałys 

Anna Kamińska, anna.kaminska@uo.uw.edu.pl, tel. 22 55 22 039 (Pełnomocnik Kwestora)

Olga Maksymowicz, olga.maksymowicz@uo.uw.edu.pl, tel. 22 55 21 572

faktury@uo.uw.edu.pl

Anna Apanowicz, anna.apanowicz@uo.uw.edu.pl, tel. 22 55 21 528

Anna Augustyniak, anna.augustyniak@uo.uw.edu.pl, tel. 22 55 20 679 (Koordynator Sekcji ds. Szkoleń i promocji)

Jakub Bator, jakub.bator@uo.uw.edu.pl, tel. 22 55 21 569

Joanna Gierasimiuk, joanna.gierasimiuk@uo.uw.edu.pl, tel. 22 55 21 574

Julia Sobolewska, julia.sobolewska@uo.uw.edu.pl, tel. 22 55 20 785

Katarzyna Ścierańska, katarzyna.scieranska@uo.uw.edu.pl, tel. 22 55 20 679

Marta Skrzydelska

promocja@uo.uw.edu.pl

dr Katarzyna Lubryczyńska-Cichocka
Dyrektor

Asystent:

Dorota Piątkowska, dorota.piatkowska@uo.uw.edu.pl, tel. 22 55 24 040