KONTAKT

UNIWERSYTET WARSZAWSKI
UNIWERSYTET OTWARTY

Mały Dziedziniec Kampusu Centralnego

Budynek Zarządu Samorządu Studentów UW 

pokój nr 13, parter

Krakowskie Przedmieście 24

00-927 Warszawa

e-mail: biuro@uo.uw.edu.pl 

tel. 22 55 24 040, 22 55 20 724, 22 55 21 531 

faks 22 55 21 529

Pomoc techniczna (kursy online): kursyonline@uo.uw.edu.pl

tel. kom. 604 061 344 

PNclock 8.00 - 17.00
WTclock 8.00 - 17.00
ŚRclock 8.00 - 17.00
CZclock 8.00 - 17.00
PTclock 8.00 - 17.00
SOclock NIECZYNNE
NDclock NIECZYNNE

Patrycja Gozdowska-Tomaszkiewicz
biuro@uo.uw.edu.pl 

(Koordynator Sekcji ds. Słuchaczy)

Kamila Obara, biuro@uo.uw.edu.pl

Amanda Furmanowicz-Leszczyńska, biuro@uo.uw.edu.pl

Julia Duchewicz, biuro@uo.uw.edu.pl

Mateusz Wnuk, 
kursyonline@uo.uw.edu.pl,
tel. kom. 604 061 344
(Pomoc techniczna – kursy online)

Anna Mrozińska

 

tel. 22 55 24 040, 22 55 20 724, 22 55 21 531 

Katarzyna Iwanik, katarzyna.iwanik@uo.uw.edu.pl,
tel. 22 55 21 320
 
(Koordynator Sekcji ds. Wykładowców)

Dorota Pałys, dorota.palys@uo.uw.edu.pl,
tel. 22 552 15 27

Magdalena Wyrwich Veljanovski, 
magdalena.wyrwich@uo.uw.edu.pl,
tel. 22 55 24 076

Mateusz Wnuk, 
kursyonline@uo.uw.edu.pl,
tel. kom. 604 061 344
(Pomoc techniczna – kursy online)

 

Olga Maksymowicz, olga.maksymowicz@uo.uw.edu.pl,
tel. 22 55 21 572 (Pełnomocnik Kwestora)

Anna Kamińska, 
anna.kaminska@uo.uw.edu.pl,
tel. 22 55 22 039

Jolanta Kubicka, 
jolanta.kubicka@uo.uw.edu.pl,
tel. 22 55 22 039

faktury@uo.uw.edu.pl

Agnieszka Artemiuk-Słonecka, 
agnieszka.artemiuk-slonecka@uo.uw.edu.pl,
tel. 22 55 20 785

Marta Buraczyńska, 
marta.buraczynska@uo.uw.edu.pl,
tel. 22 55 21 528

Aneta Karasińska, 
aneta.karasinska@uo.uw.edu.pl,
tel. 22 55 20 785

Justyna Nowakowska,
justyna.nowakowska@uo.uw.edu.pl,
tel. 22 55 21 569

Edward Siech, 
e.siech@uw.edu.pl,
tel. 22 55 21 574 

Anna Apanowicz

promocja@uo.uw.edu.pl

Agata Wroczyńska, awroczynska@uw.edu.pl
(Koordynator Sekcji ds. Badań i Rozwoju)

Monika Soroka, 
monika.soroka@uo.uw.edu.pl

dr Katarzyna Lubryczyńska-Cichocka
Dyrektor

biuro@uo.uw.edu.pl