KONTAKT

UNIWERSYTET WARSZAWSKI
UNIWERSYTET OTWARTY

Mały Dziedziniec Kampusu Centralnego

Budynek Zarządu Samorządu Studentów UW 

pokój nr 13, parter

Krakowskie Przedmieście 24

00-927 Warszawa

e-mail: biuro@uo.uw.edu.pl

tel. 22 55 24 040, 22 55 20 724

faks 22 55 21 529

PNclock9.00 - 17.00
WTclock8.00 - 18.00
ŚRclock9.00 - 17.00
CZclock9.00 - 17.00
PTclock9.00 - 17.00
SOclockNIECZYNNE
NDclockNIECZYNNE

Amanda Furmanowicz-Leszczyńska

biuro@uo.uw.edu.pl, (Koordynator Sekcji ds. Słuchaczy)

Dorota Piątkowska, biuro@uo.uw.edu.pl

Anna Mrozińska

tel. 22 55 24 040, 22 55 20 724

Katarzyna Iwanik, katarzyna.iwanik@uo.uw.edu.pl, 22 55 21 527

Magdalena Wyrwich, magdalena.wyrwich@uo.uw.edu.pl, 22 55 24 076

Marta Buraczyńska

Dorota Pałys (Koordynator Sekcji ds. Wykładowców)

Anna Kamińska, anna.kaminska@uo.uw.edu.pl, tel. 22 55 22 039 (Pełnomocnik Kwestora)

Olga Maksymowicz, olga.maksymowicz@uo.uw.edu.pl, tel. 22 55 21 572

faktury@uo.uw.edu.pl

Anna Apanowicz, anna.apanowicz@uo.uw.edu.pl, tel. 22 55 21 528

Anna Augustyniak, anna.augustyniak@uo.uw.edu.pl, tel. 22 55 20 679

Jakub Bator, jakub.bator@uo.uw.edu.pl, tel. 22 55 21 569

Joanna Gierasimiuk,  joanna.gierasimiuk@uo.uw.edu.pl, tel. 22 55 20 785  

Kamil Opara, kamil.opara@uo.uw.edu.pl, tel. 22 55 21 574

Katarzyna Ścierańska, katarzyna.scieranska@uo.uw.edu.pl, tel. 22 55 20 679

Marta Skrzydelska

promocja@uo.uw.edu.pl

dr Katarzyna Lubryczyńska-Cichocka
Dyrektor

Asystent:

Kamil Opara, kamil.opara@uo.uw.edu.pl, tel. 22 55 21 574