KONTAKT

UNIWERSYTET WARSZAWSKI
UNIWERSYTET OTWARTY

Mały Dziedziniec Kampusu Centralnego

Budynek Zarządu Samorządu Studentów UW 

pokój nr 13, parter

Krakowskie Przedmieście 24

00-927 Warszawa

e-mail: biuro@uo.uw.edu.pl

tel. 22 55 24 040, 22 55 20 724

faks 22 55 21 529

PNclock 9.00 - 17.00
WTclock 9.00 - 17.00
ŚRclock  9.00 - 17.00
CZclock  9.00 - 17.00
PTclock  9.00 - 17.00
SOclock NIECZYNNE
NDclock NIECZYNNE

Patrycja Gozdowska-Tomaszkiewicz, biuro@uo.uw.edu.pl

Kamila Obara, biuro@uo.uw.edu.pl

Dorota Piątkowska, biuro@uo.uw.edu.pl, (Koordynator Sekcji ds. Słuchaczy)

Miriam Witkowska, biuro@uo.uw.edu.pl

Mateusz Wnuk, kursyonline@uo.uw.edu.pl, tel. 22 55 21 527 (Pomoc techniczna – kursy online)

Amanda Furmanowicz-Leszczyńska

Anna Mrozińska

tel. 22 55 24 040, 22 55 20 724

Katarzyna Iwanik, katarzyna.iwanik@uo.uw.edu.pl, tel. 22 55 21 320 (Koordynator Sekcji ds. Wykładowców)

Dorota Pałys, dorota.palys@uo.uw.edu.pl, tel. tel. 22 55 21 320

Magdalena Wyrwich Veljanovski, magdalena.wyrwich@uo.uw.edu.pl, tel. 22 55 24 076

Beata Walesiak, beata.walesiak@uo.uw.edu.pl (Pomoc ds. e-learningu) 

Marta Buraczyńska

 

Anna Kamińska, anna.kaminska@uo.uw.edu.pl, tel. 22 55 22 039 (Pełnomocnik Kwestora)

Jolanta Kubicka, jolanta.kubicka@uo.uw.edu.pl, tel. 22 55 22 039

Olga Maksymowicz, olga.maksymowicz@uo.uw.edu.pl, tel. 22 55 21 572

faktury@uo.uw.edu.pl

Anna Apanowicz, anna.apanowicz@uo.uw.edu.pl, tel. 22 55 21 528

Anna Augustyniak, anna.augustyniak@uo.uw.edu.pl, tel. 22 55 20 679 (Koordynator Sekcji ds. Szkoleń i promocji)

Jakub Bator, jakub.bator@uo.uw.edu.pl, tel. 22 55 21 569

Julia Sobolewska, julia.sobolewska@uo.uw.edu.pl, tel. 22 55 20 785

Katarzyna Ścierańska, katarzyna.scieranska@uo.uw.edu.pl, tel. 22 55 20 679

Marta Skrzydelska

promocja@uo.uw.edu.pl

dr Katarzyna Lubryczyńska-Cichocka
Dyrektor

Asystentka:

Julia Sobolewska, julia.sobolewska@uo.uw.edu.pl