KONTAKT

UNIWERSYTET WARSZAWSKI
UNIWERSYTET OTWARTY

Mały Dziedziniec Kampusu Centralnego

Budynek Zarządu Samorządu Studentów UW 

pokój nr 13, parter

Krakowskie Przedmieście 24

00-927 Warszawa

e-mail: biuro@uo.uw.edu.pl

tel. 22 55 24 040, 22 55 20 724, 

22 55 21 531 

faks 22 55 21 529

PNclock 9.00 - 17.00
WTclock 9.00 - 17.00
ŚRclock  9.00 - 17.00
CZclock  9.00 - 17.00
PTclock  9.00 - 17.00
SOclock NIECZYNNE
NDclock NIECZYNNE

Patrycja Gozdowska-Tomaszkiewiczbiuro@uo.uw.edu.pl, (Koordynator Sekcji ds. Słuchaczy)

Kamila Obara, biuro@uo.uw.edu.pl

Amanda Furmanowicz-Leszczyńska, amanda.furmanowicz@uo.uw.edu.pl

Mateusz Wnuk, kursyonline@uo.uw.edu.pl, tel. kom. 604 061 344 Pomoc techniczna – kursy online)

Miriam Witkowska

Anna Mrozińska

 

tel. 22 55 24 040, 22 55 20 724, 22 55 21 531 

Katarzyna Iwanik, katarzyna.iwanik@uo.uw.edu.pl, tel. 22 55 21 320 (Koordynator Sekcji ds. Wykładowców)

Dorota Pałys, dorota.palys@uo.uw.edu.pl, tel. 22 552 15 27

Magdalena Wyrwich Veljanovski, magdalena.wyrwich@uo.uw.edu.pl, tel. 22 55 24 076

Mateusz Wnuk, kursyonline@uo.uw.edu.pl,  tel. kom. 604 061 344 (Pomoc techniczna – kursy online)

Marta Buraczyńska

 

Olga Maksymowicz, olga.maksymowicz@uo.uw.edu.pl, tel. 22 55 21 572 (Pełnomocnik Kwestora)

Anna Kamińska, anna.kaminska@uo.uw.edu.pl, tel. 22 55 22 039

Jolanta Kubicka, jolanta.kubicka@uo.uw.edu.pl, tel. 22 55 22 039

faktury@uo.uw.edu.pl

Agnieszka Artemiuk-Słonecka, agnieszka.artemiuk-slonecka@uo.uw.edu.pl, tel. 22 55 20 785

Justyna Nowakowska, justyna.nowakowska@uo.uw.edu.pl, tel. 22 55 21 569

Anna Apanowicz

promocja@uo.uw.edu.pl

Agata Wroczyńska, awroczynska@uw.edu.pl (Koordynator Sekcji ds. Badań i Rozwoju)

Monika Soroka, monika.soroka@uo.uw.edu.pl

dr Katarzyna Lubryczyńska-Cichocka
Dyrektor

biuro@uo.uw.edu.pl