SZKOLENIA DLA FIRM I INSTYTUCJI

 

Centrum Szkoleń działa w ramach Uniwersytetu Otwartego, który jest jednostką Uniwersytetu Warszawskiego. Realizuje zarówno pojedyncze kursy, jak i cykliczne pakiety szkoleniowe, każdorazowo dopasowywane do indywidualnych potrzeb i wymagań. Oferujemy szkolenia uniwersalne oraz branżowe, prowadzone przez wykładowców UW, zarówno praktyków i teoretyków, ekspertów zorientowanych na potrzeby nowoczesnych firm i instytucji. Programy szkoleń mogą być tworzone w oparciu o scenariusze zajęć dostępne w formule otwartej lub powstać na Państwa indywidualne zamówienie.

Jesteśmy liderem usług edukacyjnych adresowanych do osób dorosłych, obecnie z naszej oferty dla klientów indywidualnych korzysta ponad 80 300 Słuchaczy. Zachęcamy do czerpnia z potencjału naukowo-dydaktycznego Uniwersytetu Warszawskiego – najlepszej uczelni w Polsce. Stworzymy ofertę odpowiadającą Państwa oczekiwaniom.

Kontakt

 

Diagnoza potrzeb szkoleniowych

W czasie bezpośredniej rozmowy identyfikujemy Państwa potrzeby i oczekiwania, omawiamy kluczowe kwestie i spodziewane efekty szkolenia, a także szczegóły organizacyjne.

 

Tworzenie programów szkoleń

Program każdego szkolenia przygotowywany jest przez wykładowcę przy Państwa aktywnym udziale, aby w pełni odpowiadał na Państwa potrzeby. Wykładowca opracowuje materiały szkoleniowe, niezbędne do zdobycia oraz przyswojenia nowej wiedzy i umiejętności.

Czas i miejsce szkoleń

Termin oraz miejsce szkolenia dopasowane są do Państwa wymagań. Dysponujemy zapleczem profesjonalnie wyposażonych sal i pracowni. Istnieje również możliwość organizacji zajęć we wskazanym przez Państwa miejscu.

Prowadzenie szkoleń

Szkolenia prowadzone są przez pracowników naukowych i dydaktycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Forma zajęć dopasowana jest do Państwa potrzeb i założonych efektów szkolenia.

 

Ewaluacja i ocena szkoleń

Po każdym szkoleniu przeprowadzamy ewaluację i analizujemy opinie uczestników, dzięki czemu otrzymują Państwo informację zwrotną na temat efektów przeprowadzonych zajęć.

Dyplomy i certyfikaty

Po zakończeniu szkolenia każdy uczestnik otrzymuje dyplom uczestnictwa. Osobom zainteresowanym bardziej prestiżową formą potwierdzenia efektów kształcenia oferujemy możliwość otrzymania certyfikatu. Dokumenty drukowane są przez Państwową Wytwórnię Papierów Wartościowych S.A.