Rekrutację czas zacząć!

wtorek 07 marca 2023

6 marca (poniedziałek), punktualnie o godzinie 10.00, rozpoczęła się rekrutacja na III trymestr kursów Uniwersytetu Otwartego Uniwersytetu Warszawskiego! 📚📚 Nowa oferta kursów online i stacjonarnych jest opublikowana na stronie internetowej!

Jak zapisać się na kurs?
1. Aby dokonać zapisu, należy posiadać aktywne konto Słuchacza. Konto można założyć TUTAJ.
2. Po zalogowaniu na konto, należy wejść w zakładkę "Kursy" i wybrać dany kurs. Ikonka "Zapisz się do grupy" będzie widoczna pod kalendarzem zajęć, na dole strony.
3. Należy kliknąć "Zapisz się do grupy". System poinformuje o udanym zapisie lub zapisie na listę rezerwową.
W razie pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z Biurem UOUW: biuro@uo.uw.edu.pl, tel. +48 22 55 24 040.

Serdecznie zapraszamy do rekrutacji i życzymy powodzenia!