Inauguracja

czwartek 28 września 2023

Szanowni Państwo,

27 września (środa) 2023 roku o godz. 18.00 w Auli 0.410 (ul. Dobra 55), odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2023/2024 Uniwersytetu Otwartego UW.

Podczas wydarzenia prelekcję pt. Od niebieskiego nieba do zjawisk w życiu codziennym, czyli o atomach w praktyce, wygłosił prof. dr hab. Andrzej Wysmołek.

W trakcie uroczystości wysłuchaliśmy przemówień:

prof. dr hab. Ewy Krogulec – Prorektor ds. rozwoju UW, Przewodniczącej Rady Uniwersytetu Otwartego UW

dr Katarzyny Lubryczyńskiej-Cichockiej – Dyrektor Uniwersytetu Otwartego UW

Wydarzenie uświetnił występ Chóru Akademickiego UW.

Zgodnie z tradycją, podczas Inauguracji zostali wyróżnieni Wykładowcy Uniwersytetu Otwartego UW, którzy w roku akademickim 2022/2023 uzyskali najwyższe oceny z przeprowadzonych wśród Słuchaczy ankiet ewaluacyjnych. Nagrodzeni zostali również Słuchacze, którzy w minionym roku akademickim uczestniczyli w największej liczbie kursów.

Podczas uroczystości zostały też odczytane listy: od Pana Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika, od Prezydenta m.st. Warszawy Rafała Trzaskowskiego oraz od Pani Prezes ZUS prof. dr hab. Gertrudy Uścińskiej (do przeczytania w galerii).

Link do nagraniahttps://www.youtube.com/watch?v=H52HWxBc_hI