Uroczystość wręczenia certyfikatów Słuchaczom II trymestru 2017/2018

czwartek 22 lutego 2018

21 lutego 2018 r. o godz. 18:00 w Sali balowej Pałacu Tyszkiewiczów-Potockich odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów Słuchaczom kursów II trymestru 2017/2018. Słuchacze odebrali certyfikaty z rąk Dyrektor Uniwersytetu Otwartego UW, dr Katarzyny Lubryczyńskiej-Cichockiej, oraz członka Rady Uniwersytetu Otwartego UW, prof. Tadeusza Tomaszewskiego. Dziękujemy za obecność także przybyłym Wykładowcom. Przed uroczystością prelekcję pt. „Atak klonów, czy jesteśmy świadomi inwazji obcych pod naszymi oknami?”, dotyczącą obcych gatunków roślin rosnących w Polsce, wygłosił mgr Wojciech Doroszewicz, wykładowca Uniwersytetu Otwartego UW.

Certyfikat otrzymuje Słuchacz, który zdał egzamin po zakończeniu kursu. Certyfikat poświadcza wiedzę i umiejętności zdobyte w trakcie zajęć, potwierdzone podpisem Wykładowcy oraz Rektora UW. Dokument został zaprojektowany i wydrukowany przez Polską Wytwórnię Papierów Wartościowych.

Słuchaczom, którzy odebrali certyfikaty, serdecznie gratulujemy, a pozostałych zachęcamy do podjęcia egzaminacyjnego wyzwania w kolejnych trymestrach.