Uroczystość Wręczenia Certyfikatów

czwartek 15 czerwca 2023

14 czerwca 2023 r. o godz. 18:00 odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów Słuchaczom kursów II trymestru roku akademickiego 2022/2023. Słuchacze odebrali certyfikaty z rąk Pani Prorektor ds. rozwoju, prof. dr hab. Ewy Krogulec oraz Dyrektor Uniwersytetu Otwartego UW, dr Katarzyny Lubryczyńskiej-Cichockiej.  Dziękujemy za obecność także przybyłym Wykładowcom.

Podczas uroczystości prelekcję pt. „Magiczne czy lecznicze? Czyli jak współczesna nauka potrafi odczarować słowiańskie zioła świętojańskie, wygłosiła dr Iga Samól Wykładowczyni Uniwersytetu Otwartego UW.

Certyfikat otrzymuje Słuchacz, który zdał egzamin po zakończeniu kursu. Certyfikat poświadcza wiedzę i umiejętności zdobyte w trakcie zajęć, potwierdzone podpisem Wykładowcy oraz Rektora UW. Dokument został zaprojektowany i wydrukowany przez Polską Wytwórnię Papierów Wartościowych.

Słuchaczom, którzy odebrali certyfikaty, serdecznie gratulujemy, a pozostałych zachęcamy do podjęcia egzaminacyjnego wyzwania w kolejnych trymestrach.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Fot. Mirosław Kaźmierczak