Konkurs fotograficzny

wtorek 20 września 2022

Uniwersytet Otwarty UW ma przyjemność współpracować z Polskim Towarzystwem Botanicznym, które w tym roku z okazji jubileuszu stulecia istnienia zaprasza wszystkich do wspólnego świętowania 🎉 Zaproszenie dotyczy bardzo różnorodnych wydarzeń:

🌱 Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Piękno świata roślin, grzybów i śluzowców”. Zdjęcia można nadsyłać w terminie do 30 września 2022 r. Głosowanie odbędzie się w terminie 1 października – 31 października 2022 r. Wyróżniliśmy aż 6 kategorii, więc każdy znajdzie temat dla siebie! Nadsyłane zdjęcia są sukcesywnie publikowane, więc im szybciej je dostaniemy, tym więcej osób je zobaczy! W październiku 2022 odbędzie się głosowanie elektroniczne, w którym każdy będzie mógł wziąć udział. Więcej szczegółów

🌱Raz w miesiącu odbywają się wykłady on-line z cyklu „Rok Botaniki – z botaniką przez cały rok!” Na stronie poświęconej 12 webinariom znajdą Państwo program prelekcji oraz nagrania z wcześniejszych spotkań.

🌱 Na stronie "Wydarzenia pod patronatem PTB" publikowane są sukcesywnie ogłoszenia o imprezach organizowanych z okazji Roku Botaniki w różnych miejscach Polski.