Uniwersytet Otwarty dla Wszystkich: Piknik Naukowo-Artystyczny

poniedziałek 02 września 2019

Serdecznie zapraszamy na największe wydarzenie tego roku kalendarzowego, organizowane przez Uniwersytet Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego we współpracy z Samorządem Województwa Mazowieckiego oraz Warszawskim Uniwersytetem Medycznym.

Uniwersytet Otwarty dla Wszystkich: Piknik Naukowo-Artystyczny odbędzie się 14 września w Ogrodach Biblioteki Uniwersyteckiej, na ul. Dobrej 68/70, w godzinach 12:00 – 20:00.

Piknik to otwarte wydarzenie mające na celu promocję edukacji wśród dorosłych oraz rozwijania kompetencji i umiejętności przez całe życie. Chcemy pokazać, że nauka może przybrać wiele interesujących i nietuzinkowych form. Mamy na celu także promocję twórczości chóralnej, tanecznej i innej, co znajduje wyraz w aspekcie artystycznym naszego przedsięwzięcia.

Podczas Pikniku m.in. dowiecie się jak rysować rośliny, posłuchacie prelekcji na temat Marii Skłodowskiej-Curie, Włoch i różnych rodzajów win, będziecie mieli okazję skosztować pysznego jedzenia, a także obejrzeć występ Chóru Akademickiego UW i Chóru Grochów. Nie zabraknie też atrakcji dla dzieci i warsztatów ze śpiewu oraz tańca. 

Wydarzenie zwieńczy koncert zespołu Warszawska Orkiestra Sentymentalna

Ponadto, zapewniamy strefę dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, w której rodzice wraz z pociechami będą mogli uczestniczyć w atrakcjach przygotowanych przez animatorkę.

Każdy znajdzie coś dla siebie!

Szczegółowe informacje w programie poniżej. Zapraszamy do obserwowania strony wydarzenia na Facebooku.

Wstęp wolny!