Dołącz do Zespołu UOUW!

piątek 26 marca 2021

Poszukujemy osoby, która dołączy do Zespołu Uniwersytetu Otwartego UW do Sekcji Szkoleń i Promocji, a do jej głównych zadań będzie należało: realizacja projektów o charakterze edukacyjnym, współorganizacja wydarzeń kulturalnych i popularnonaukowych, promocja działalności UOUW.

Oferowana praca ma charakter administracyjno-biurowy (praca przy komputerze, osiem godzin dziennie, pięć dni w tygodniu). Ze względu na specyfikę Jednostki osoba, która do nas dołączy w zależności od potrzeb będzie także wspierać inne sekcje UOUW.

Zależy nam na osobie lubiącej kontakt z innymi ludźmi, niebojącej się wyzwań i pracy, a przede wszystkim takiej, która będzie czerpać satysfakcję z realizowanych zadań oraz współorganizowanych projektów.

Wymagania:

• bardzo dobra znajomość języka polskiego, w tym przede wszystkim ortografii i interpunkcji,
• umiejętność redagowania tekstów, tzw. „lekkie pióro”;
• znajomość mediów społecznościowych i stosowanych w nich narzędzi reklamowych;
• doświadczenie w samodzielnej realizacji projektów;
• dobra organizacja pracy i zaangażowanie;
• umiejętność pracy w zespole i odpowiedzialność za powierzone zadania;
• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Dodatkowym atutem będzie:

• znajomość programów graficznych i programów do składu tekstu;
• doświadczenie w zakresie prowadzenia kampanii reklamowo-promocyjnych;
• doświadczenie w pracy lub odbyty staż w obszarze edukacji i szkoleń.

Oferujemy:

• zatrudnienie w stabilnej i wiarygodnej instytucji;
• możliwość podnoszenia kwalifikacji;
• przyjazną atmosferę pracy;
• atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny.

Zgłoszenia (CV oraz list motywacyjny) można przesyłać na adres praca@uo.uw.edu.pl do 25 kwietnia 2021 roku.

Do zgłoszenia należy dołączyć własnoręcznie podpisany i zeskanowany formularz „Informacji o przetwarzaniu danych osobowych – klauzula informacyjna i klauzula zgody”. Formularz do pobrania tutaj: https://www.uo.uw.edu.pl/uploads/Pliki/Klauzula-informacyjna.pdf

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.