Voucher podarunkowy

piątek 01 grudnia 2023

W związku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia przygotowaliśmy wyjątkową ofertę voucherów podarunkowych na kursy Uniwersytetu Otwartego UW. Tylko w grudniu, w ramach zbliżającej się rekrutacji na II trymestr 2023/2024 będzie możliwość zarezerwowania miejsca na kursie w ramach prezentu w postaci vouchera podarunkowego.

Kurs Uniwersytetu Otwartego UW to oryginalny i wartościowy prezent, który nie tylko sprawi bliskiej osobie wiele radości, ale również pozwoli jej na rozwijanie swoich umiejętności i pasji. To także doskonały upominek dla pracowników. Dzięki niemu będą mogli nie tylko ciekawie spędzić wolny czas ale również podnieść swoje kwalifikacje ucząc się na najlepszym uniwersytecie w Polsce.

Kurs w prezencie będzie można kupić między 6 a 20 grudnia 2023 roku. Voucher podarunkowy będzie do wyboru w wersji papierowej lub elektronicznej. Oprócz tego dostępny będzie w kilku różnych, świątecznych wzorach.

W przypadku osoby fizycznej chcącej sprezentować kurs znajomemu niezbędne będzie założenie konta Słuchacza, zapisanie się na wybrane zajęcia, dokonanie płatności i skontaktowanie się z biurem UOUW z informacją o prezencie. W przypadku firm vouchery będzie można zamówić na podstawie umowy o współpracę podpisywanej między zainteresowaną instytucją a Uniwersytetem Otwartym UW.

Wszystkie zasady dotyczące Kont Słuchaczy i uczestnictwa w zajęciach podlegają Regulaminowi Kursów UOUW.

W razie szczegółowych pytań w kwestii voucherów prosimy o kontakt:
Osoby prywatne - biuro@uo.uw.edu.pl, tel.: 22 55 24 040, 22 55 20 724
Firmy - Marta Buraczyńska, marta.buraczynska@uo.uw.edu.pl, tel.: 609 125 464