dr Anna Kraśkiewicz-Wasiluk

Uniwersytet Otwarty

Doktor nauk społecznych, wykładowca akademicki, terapeutka integracji sensorycznej, technik masażysta, instruktor sportu ze specjalnością pilates oraz certyfikowany trener facefitness.

Prowadzi zajęcia z zakresu psychologii oraz pracy z ciałem na Uniwersytecie Otwartym Uniwersytetu Warszawskiego oraz na studiach podyplomowych 'Kształcenie głosu i mowy' na Uniwersytecie SWPS. Współpracuje z firmami, gdzie prowadzi warsztaty "Automasaż biurowy", "Automasaż dla maturzystów", "Automasaż i fitness twarzy zamiast medycyny estetycznej".

Do niedawna wykładowca na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz w Centrum Otwartej i Multimedialnej Edukacji UW. Doktoryzowała się na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Znalazła się w gronie najlepszych Wykładowców w roku akademickim 2016/2017, nagrodzonych na podstawie ankiet ewaluacyjnych Słuchaczy.

Znalazła się w gronie najlepszych Wykładowców UOUW w roku akademickim 2018/2019 i 2019/2020, nagrodzonych na podstawie ankiet ewaluacyjnych Słuchaczy.

Kursy prowadzone w obecnym semestrze

Automasaż – sam możesz rozluźnić swoje ciało – kurs online

Opis kursu