Rozpoczęła się rekrutacja na kursy!

środa 06 grudnia 2023

Rozpoczęła się rekrutacja na II trymestr kursów Uniwersytetu Otwartego Uniwersytetu Warszawskiego!

Nowa oferta kursów została opublikowana na naszej stronie internetowej oraz w informatorze.

6 grudnia (środa)punktualnie o godzinie 10:00, rozpoczęła się rekrutacja na kursy. W najnowszej ofercie pojawiły się 288 kursy,
w tym aż 80 nowych.

W nowej ofercie znajdziecie m. in. takie ciekawe kursy, jak:

• Moderator design thinking – kurs online.
  • Czy zwierzęta mają prawa? Pomiędzy prawem a ideologią – kurs stacjonarny
  • Warsztaty z negocjacji – kurs stacjonarny
  • Podstawy oceny kondycji finansowej spółek – kurs online
  • Zarządzanie rozwojem i wdrażaniem technologii – kurs online

Przypominamy poniżej kolejność kroków, jeśli chodzi o rejestrację na kursy:

1. Na stronie www.uo.uw.edu.pl należy założyć Konto Słuchacza. Jest to konieczne do uczestnictwa w kursach. Przycisk Rejestracja znajduje się na górze strony.
  2. Żeby zapisać się na kurs trzeba być zalogowanym na swoim Koncie Słuchacza. Przycisk Logowanie można znaleźć na górze strony.
  3. Niezależnie od tego, czy jesteśmy zalogowani, czy nie – możemy korzystać z wyszukiwarki kursów w zakładce Kursy.
  4. Gdy jesteś zalogowany na Konto Słuchacza, przeglądając kursy masz możliwość zapisania się na zajęcia. Pod opisem kursu, nad jego terminami jest przycisk Zapisz do Grupy
  5. Po kliknięciu pojawia się komunikat Pomyślnie Zapisano do Grupy. Teraz wystarczy czekać na informację mailową o uruchomieniu grupy i opłacie za zajęcia.
  6. Może się pojawić komunikat Pomyślnie Zapisano na Listę Rezerwową. To oznacza, że trzeba uzbroić się w cierpliwość. Jeśli zwolni się dla Ciebie miejsce to zostaniesz o tym poinformowany mailowo.
  7. Jeśli ogólna rekrutacja trwa, ale przy interesującym Cię kursie nie ma przycisku do zapisów ani żądnej informacji, może to oznaczać, że:
  • grupa jest już skompletowana i nie ma wolnych miejsc (nawet na liście rezerwowej),
  • zajęcia już się rozpoczęły i nie ma możliwości dołączenia,
  • kurs nie doszedł do skutku i został odwołany.
  1. Informacje o kursach, na które jesteś zapisany, o liście rezerwowej, opłatach, materiałach z zajęć możesz sprawdzić na swoim Koncie Słuchacza. Wystarczy kliknąć w zakładkę Kursy, potem Moje Kursy.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z Sekcją ds. Słuchaczy:

telefonicznie: 22 55 24 040, 22 55 20 724, 22 55 21 531.

Link - Niezbędnik Słuchacza