Nowości w I trymestrze 2018/2019 – najciekawsze propozycje

wtorek 24 lipca 2018

W I trymestrze roku akademickiego 2018/2019 Uniwersytet Otwarty UW ma do zaoferowania ponad 280 kursów, z czego niemal 80 to nowości. Poniżej zdradzamy kilka najciekawszych pozycji – pełna oferta dostępna jest w zakładce KURSY oraz w informatorze w formacie PDF. Zapisy na kursy rozpoczęły się 9 sierpnia 2018 r. – wciąż jest jeszcze wiele wolnych miejsc, zapraszamy do zapisów.

Kultury i Idee

Języki Świata

Człowek i Społeczeństwo

Prawo, Biznes i IT

Nauka i Środowisko

Rekreacja i Hobby

Cykl "Ucz się od najlepszych"

Pragniemy też podzielić się dobrą wiadomością: Uniwersytet Otwarty UW podpisał proozumienie z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym, którego pracownicy od bieżącego roku akademickiego mogą zgłaszać kursy w ramach naszej oferty. Międzyuczelnianą współpracę rozpoczynamy dwoma kursami: „Kobiece ciało, emocje i dusza – zmysłowa integracja” oraz „Styl życia pod lupą, czyli jak rozpoznawać mity związane ze zdrowiem”.